Didrik von Essen oljemålning

Didrik von Essen oljemålning
Didrik von Essen oljemålning
Didrik von Essen oljemålning
Didrik von Essen oljemålning
Didrik von Essen oljemålning
Didrik von Essen oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VON ESSEN, Didrik (1856-1922): Fjällandskap med vattendrag, signerad och daterad Did von Essen 1880, olja på duk, 26x45 cm

Smärre färgbortfall

228528

2014-02-10