Manuskript Persien

Manuskript Persien
Manuskript Persien
Manuskript Persien
Manuskript Persien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANUSKRIPTBLAD, 1800-tal eller äldre, sannolikt persisk, gouache, enligt påskrift daterad 1733, ca 28x18,5 cm

Fläckar, vikveck, förstärkningar/lagningar

228530

2014-02-10