Henry Perlee Parker tillskriven oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PARKER, Henry Perlee (1795-1873), tillskriven: Motiv av fiskarfamilj, signerad H Parker, olja på duk, 63x76 cm

228562

2014-02-10