Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm

Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm
Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm
Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm
Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm
Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm
Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARKÖ, JORDI. Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarade röda klotkassetter, Nyskick. 2 volymer

228578

2014-02-19