Robert Lundberg oljemålning

Robert Lundberg  oljemålning
Robert Lundberg  oljemålning
Robert Lundberg  oljemålning
Robert Lundberg  oljemålning
Robert Lundberg  oljemålning
Robert Lundberg  oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUNDBERG, Robert (1861-1903): Insjölandskap med eka, signerad och daterad Rob. Lundberg -96, olja på duk uppfodrad på pannå, 77x108 cm

228581

2014-02-10