Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUNDBERG, Robert (1861-1903): Insjölandskap med eka, signerad och daterad Rob. Lundberg -96, olja på duk uppfodrad på pannå, 77x108 cm
228581
2014-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här