James Coignard skulptur

James Coignard skulptur
James Coignard skulptur
James Coignard skulptur
James Coignard skulptur
James Coignard skulptur
James Coignard skulptur
James Coignard skulptur
James Coignard skulptur

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J. Coignard 4/8, Guyot Fondeur, brons, höjd med sockel 32 cm

228584

2014-02-19