Jörgen Fogelquist oljemålning

Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOGELQUIST, Jörgen (1927-2005): Abstrakt landskap, signerad Jörgen Fogelquist, olja på duk, 25x39 cm

228588

2014-02-20