Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, orientaliska, motiv av landskap, lackarbete, höjd 61, 55X36 cm
Bruksslitage, ostadiga
228589
2014-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här