Satsbord orientaliskt

Satsbord orientaliskt
Satsbord orientaliskt
Satsbord orientaliskt
Satsbord orientaliskt
Satsbord orientaliskt
Satsbord orientaliskt
Satsbord orientaliskt
Satsbord orientaliskt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, orientaliska, motiv av landskap, lackarbete, höjd 61, 55X36 cm

Bruksslitage, ostadiga

228589

2014-02-10