Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSTELEFONER, 2 st, märkta "LM Ericsson & Co, Stockholm", höjd ca 33 cm, lösa delar medföljer
Skador, slitage, lösa delar medföljer, ej funktionstestade, möjligen kompletterade
228610
2014-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här