Bordstelefoner LM Ericsson & Co

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSTELEFONER, 2 st, märkta "LM Ericsson & Co, Stockholm", höjd ca 33 cm, lösa delar medföljer

Skador, slitage, lösa delar medföljer, ej funktionstestade, möjligen kompletterade

228610

2014-02-10