Stolar Sten Österdergaard för Cado

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 6 st, Sten Österdergaard för Cado 1968, brun plast, grön sits i galon

Sitsar med revor och repor, slitage

228625

2014-02-10