Skulptur
2014-02-10
228626
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, Per Hasselberg: efter, "Grodan", gips, signerad P Hasselberg, höjd ca 22,5 cm
Smärre slitage