Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): Trumslagare, signerad Jockum 02, 106/150, färglitografi, ca 42x54 cm

228627

2014-02-10