Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIN, silver, sannolikt Egypten, 1900-talets andra hälft, bär stämplar, ristad dekor, träinredning, höjd ca 4,5, 18x11 cm

Smärre repor, träinredningen saknar en kant

228641

2014-02-10