Skrin
Valmis
2014-02-10
228641
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
SKRIN, silver, sannolikt Egypten, 1900-talets andra hälft, bär stämplar, ristad dekor, träinredning, höjd ca 4,5, 18x11 cm
Smärre repor, träinredningen saknar en kant