Peter Dacke blandteknik

Peter Dacke blandteknik
Peter Dacke blandteknik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DACKE, Peter (född 1958): Implicita-Explicita, signerad Peter Dacke, blandteknik - trä, fotocollage och glas, 65x101 cm
PROVENIENS: Galleri Nordanstad - Skarstedt, Stockholm

228645

2014-02-10