Bönekvarn

Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

BÖNEKVARN, Tibet, 1900-tal, handtag i ben, dekor i bl.a. silver och korall, längd ca 22 cm

Smärre slitage

228666

2014-02-10