Manne Hallengren oljemålning

Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning
Manne Hallengren oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALLENGREN, Manne (1875-1951): Vinterlandskap med skogsväg, signerad M Hallengren, olja på duk, 62x88 cm

228671

2014-02-10