Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUVUDBONAD, Yaka, Kongo, Kenge-provinsen, rotarbete, längd 28 cm
Proveniens: Svenska samlare verksam i området från 1950-70-tal, denna inköpt i Kinshasa 1969
Smärre skador
228672
2014-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här