Afrikansk textil

Afrikansk textil
Afrikansk textil
Afrikansk textil
Afrikansk textil
Afrikansk textil
Afrikansk textil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

TEXTIL, "Shoa", Kuba, Kongo, 70x62 cm
Proveniens: Svenska samlare verksam i området från 1950-70-tal, denna inköpt i Kinshasa 1969

228676

2014-03-15