Skrin på kulfötter silver

Skrin på kulfötter silver
Skrin på kulfötter silver
Skrin på kulfötter silver
Skrin på kulfötter silver
Skrin på kulfötter silver
Skrin på kulfötter silver
Skrin på kulfötter silver
Skrin på kulfötter silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKRIN med lock, silver, omkring 1900, på kulfötter, Österrike/Ungern stämplad Warszawa, höjd 9, 12x10 cm, vikt ca 437 g

Lock skevt, ytskador

228680

2014-02-10