Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SKRIN med lock, silver, omkring 1900, på kulfötter, Österrike/Ungern stämplad Warszawa, höjd 9, 12x10 cm, vikt ca 437 g
Lock skevt, ytskador
228680
2014-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här