Afrikansk skulptur

Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur
Afrikansk skulptur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, Ibeji, Yoruba, Nigeria, höjd 27 cm
Proveniens: Svenska samlare verksam i området från 1950-70-tal, denna inköpt i 1974

Skador

228688

2014-03-15