Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Mot klockstapeln", 1965, signerad R. Ljunggren 121/360, färglitografi, ca 46x30 cm, utgiven som frimärke 1965

228692

2014-02-10