Cecilie Björk olja

Cecilie Björk olja
Cecilie Björk olja
Cecilie Björk olja
Cecilie Björk olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRK, Cecilia (född 1971): "Jimi Hendrix Excuse me... while I kiss the Sky" signerad o daterad a tergo -14, 1/1, olja på duk, 100x81 cm

228718

2014-02-21