Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÖDERSTRÖM, Edvin (född 1905): Hästar, signerad och daterad E Söderström -55 olja på pannå, 38x47 cm
228720
2014-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här