Edvin Söderström oljemålning

Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÖDERSTRÖM, Edvin (född 1905): Hästar, signerad och daterad E Söderström -55 olja på pannå, 38x47 cm

228720

2014-02-10