Picard oljemålning

Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PICARD, Philippe-Marie (1915-1997): Stilleben, olja på duk, signerad 61x50 cm

228735

2014-02-10