Karaffer

Karaffer
Karaffer

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PARKARAFFER, 1900-talets första kvartal, glas, slipad dekor, höjd ca 26 cm

Kuntoraportti

Invändig beläggning, proppar, smärre nagg

228739

Päivämäärä:

2014-02-10