Karaffer
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PARKARAFFER, 1900-talets första kvartal, glas, slipad dekor, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
Invändig beläggning, proppar, smärre nagg
228739
Päivämäärä:
2014-02-10