Mandolin

Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANDOLIN, Levin, 1940-tal, märkt tillverkningsnummer 127885, sunburst, längd 66 cm

Slitage, märken

228748

2014-02-11