Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅGREN, Olof Olle (1874-1962), Skärgårdsmotiv, monogrammsignerad och daterad OÅ-18, pastell, ca 31x29 cm
228749
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här