Klubbat för:
244 000 SEK
Utropspris
100 000 SEK
VELTZ, Ivan Augustovich (1866-1926): Ukrainskt landskap, signerad, olja på duk, 61x74 cm, originalram
228752
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här