Staffan Liljefors oljemålning

Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LILJEFORS, Staffan (1900-1982): Björn i vinterlandskap, signerad och daterad Staffan Liljefors 68, olja på duk, 50x65 cm

228753

2014-02-11