Zygmunt Kaczowka oljemålning

Zygmunt Kaczowka oljemålning
Zygmunt Kaczowka oljemålning
Zygmunt Kaczowka oljemålning
Zygmunt Kaczowka oljemålning
Zygmunt Kaczowka oljemålning
Zygmunt Kaczowka oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KACZOWKA , Zygmunt (1915-1996): Jägare, signerad Z. Kaczowka, olja på duk, ca 50x70 cm

228779

2014-02-11