Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Sodom och Gomorra, olja på duk, ca 77x105 cm

Skador, dukhål, färgbortfall

228787

2014-02-11