Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Sodom och Gomorra, olja på duk, ca 77x105 cm
Skador, dukhål, färgbortfall
228787
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här