Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, Ryssland, empire, 1800-tal, fanerad i mahogny, svärtade ben i form av lejontassar, fleuroner i mässing, längd 173 cm, 2 pölar medföljer
Proveniens, Huvudsta Gård, Solna
228789
2014-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här