Soffa Ryssland

Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland
Soffa Ryssland

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, Ryssland, empire, 1800-tal, fanerad i mahogny, svärtade ben i form av lejontassar, fleuroner i mässing, längd 173 cm, 2 pölar medföljer
Proveniens, Huvudsta Gård, Solna

228789

2014-02-13