Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOALBUM, 3 st, ca 1880-1910-tal, bl a visitkortsfotografier, bl a Luleå, bl a von Rosen, Rudbec
Vissa blekta, några skador
228813
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här