Fotoalbum

Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOALBUM, 3 st, ca 1880-1910-tal, bl a visitkortsfotografier, bl a Luleå, bl a von Rosen, Rudbec

Vissa blekta, några skador

228813

2014-02-11