Afrikansk stav

Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav
Afrikansk stav

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖVDINGSTAV, Yaka, Kongo, Popokabakaprovinsen, längd 78 cm
Proveniens: Svenska samlare verksam i området från 1950-70-tal, denna inköptes av Jan Pontén 1971

228829

2014-03-15