Figurin sterlingsilver

Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver
Figurin sterlingsilver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver, föreställande en hjort, monterad på grön stenplatta, Súhai, begränsad upplaga, nr 102/560, Kina, 1960-tal, höjd 17 cm, originaletui

228832

2014-02-11