Lisa Larson luftballong

Lisa Larson luftballong
Lisa Larson luftballong
Lisa Larson luftballong
Lisa Larson luftballong
Lisa Larson luftballong
Lisa Larson luftballong

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, stengods, Lisa Larson Gustavsberg, luftballong, ur serien "Traffic", stämplad Gustavsberg Traffic Lisa L Sweden, höjd 21,5 cm

Smärre ytslitage, hänganordning saknas

228833

2014-02-11