Skål Stålhane

Skål Stålhane
Skål Stålhane
Skål Stålhane
Skål Stålhane
Skål Stålhane
Skål Stålhane

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, glaserad med reliefdekor, unik, numrerad *176, signerad Rörstrand CH Stålhane -62 SWEDEN, diameter 25 cm

228836

2014-02-11