Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, glaserad med reliefdekor, unik, numrerad *176, signerad Rörstrand CH Stålhane -62 SWEDEN, diameter 25 cm
228836
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här