Harald Sonesson illustration Mumin

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SONESSON Harald (född 1942): Mumin och Sniff i Muminhuset, signerad Harald Sonesson, filmcell, akvarell, tusch, 19x21 cm

228842

2014-03-01