Harald Sonesson illustration Mumin
Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SONESSON Harald (född 1942): Mumin åker skidor, signerad och daterad Harald Sonesson -02, filmcell, akvarell, tusch, 30x22 cm,
Omslagsbild till boken "Mumin - När veden tog slut"
Zustandsbeschreibung
228849
2014-03-01