Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skärmar i horn, höjd 22 resp 28, vardera längd ca 30 cm
Ett dekorelement saknas, listdel med bristning, bruksslitage
228850
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här