Jean Benoit Winkler etsning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WINKLER, Jean Benoit, "Der Vortreffliche Schwedische Pallast zu Drottningholm gegen den Garten" (tittskåpsbild). Augsburg u.å. (sent 1700-tal).
Kol. graverad plansch ca 300x390 J. B. Winkler eft. J. Miller.
Smärre fläck
228851
2014-02-11