Yngve Berg oljemålning

Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERG, Yngve (1887-1963): "Ullas överfart till Djurgården", signerad Yngve-57, olja på pannå, epistel nr:25, ca 33x41 cm

Smärre ytfläckar

228862

2014-02-11