Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERG, Yngve (1887-1963): "Ullas överfart till Djurgården", signerad Yngve-57, olja på pannå, epistel nr:25, ca 33x41 cm
Smärre ytfläckar
228862
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här