Joan Miro färglitografi
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm
Kuntoraportti
228876
Päivämäärä:
2014-02-18