Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLINTLÅSTROMBON, signerad Witteman a Giessen, pipa med oktagonalt kammarstycke och smedstämpel, graverat och signerat lås, valnötsstock med mässingsbeslag, längd 91 cm
Slitage
228880
2014-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här