Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurscen, signerad Lindström, 49/90, färgetsning, 75x56 cm, rammått 105x83 cm
Bladet har lossnat från baksidan och hamnat på sned
228898
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här