Bengt Lindström färgetsning

Bengt Lindström färgetsning
Bengt Lindström färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurscen, signerad Lindström, 49/90, färgetsning, 75x56 cm, rammått 105x83 cm

Bladet har lossnat från baksidan och hamnat på sned

228898

2014-02-11