Lennart Jirlow litografi
2014-02-11
228900
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Modellen", signerad L. Jirlow, 92/280, färglitografi, 39x50 cm