Vladan Micic-Micke färgakvatinter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MICIC-MICKE, Vladan (född 1945): (2), Kompositioner, färgakvatinter, signerade och daterade 88, 58x46 resp 48x39 cm

228910

2014-02-11