Einar Forseth skisser

Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser
Einar Forseth skisser

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): (4) Skisser/förslag - Engelska Kyrkan (världskriget), 2 signerade, 1950-tal, blandteknik, 120x48, 82x46, 141x47 samt 119x44 cm, oramade, i mapp
PROVENIENS: Konstnärens familj,

Skador

228917

2014-02-11