Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss/förslag: "Coventry Cathedral", osignerad, blandteknik på kartong, 136x104 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador, 2 delad
228918
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här