Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss/förslag: "Coventry Cathedral", osignerad, blandteknik på kartong, 136x104 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, 2 delad

228918

2014-02-11